Wyniki

10. Bieg Wegański – 19 maja 2019

Dystans 5 km kobiet
1. NOWACKA Oktawia
2. TYM Joanna
3. JANECZKO Małgorzata

Dystans 10 km kobiet
1. PARSZCZYŃSKA Izabela
2. RADKOWSKA Małgorzata
3.
JASKÓLSKA Magda

Dystans 21 km kobiet
1. LITWINIUK Hanna
2. GRABOŚ Nina
3. WINKOWSKA-STRUZIK Magdalena

Pełne wyniki TUTAJ

Dystans 5 km mężczyzn
1. GREGORCZYK Łukasz
2. SŁUPIK Tomasz
3. SKORY Wojciech

Dystans 10 km mężczyzn
1. CHRABAŁOWSKI Jarosław
2. KOŚCIK Jakub
3. MADEJEK Kamil

Dystans 21 km mężczyzn
1. RYNKIEWICZ Jarosław
2. DI MANNO Antonio
3.
NGUYEN HA Piotr

9. Bieg Wegański – 29 września 2018

Dystans 5 km kobiet
1. Anna Struska – Gątowska
2. Amelia Piwowarska
3. Aleksandra Rudzińska
4. Iwona Rek
5. Olga Grabowska
6. Natalia Gałązka

Dystans 5 km kobiet – bieg z psem
1. Magdalena Perchaluk
2. Magdalena Sulima
3. Natalia Czeszak

Pełne wyniki tutaj

Dystans 5 km mężczyzn
1. Paweł Machowski
2. Zbigniew Lamparski
3. Wojciech Skory
4. Marcin Bachman
5. Mariusz Grzybowski
6. Igor Glapiński

Dystans 5 km mężczyzn – bieg z psem
1. Stefan Winorowski
2. Marcin Kulaszewicz
3. Tomasz Czechoski

8. Bieg Wegański – 20 maja 2018

Dystans 5 km kobiet
1. OKTAWIA NOWACKA
2. AMELIA PIWOWARSKA
3. NATALIA GAŁĄZKA

Dystans 10 km kobiet
1. AGNIESZKA PIETRZYK
2. BOŻENA JOSYPENKO
3. SHOJIN SZACHOWSKA

Dystans 21 km kobiet
1. PAULINA PRUGAR-FUKOWSKA
2. KAROLINA GAWROŃSKA
3. KAROLINA KUNDYS

Pełne wyniki tutaj
Wyniki biegów dzieci tutaj

Dystans 5 km mężczyzn
1. ŁUKASZ STANIAK
2. TOMASZ LIPIEC
3. MAREK PRIMIK

Dystans 10 km mężczyzn
1. ARKADIUSZ RECŁAW
2. KAMIL MADEJEK
3. TOMEK PAJĄK

Dystans 21 km mężczyzn
1. ŁUKASZ BARANOW
2. JĘDRZEJ JOSYPENKO
3. BOGDAN SNARSKI

7. Bieg Wegański – 30 września 2017

Dystans 5 km kobiet
1. MAGDALENA WIELECHOWSKA
2. ANNA STRUSKA-GĄTKOWSKA
3. NATALIA GAŁĄZKA

Pełne wyniki tutaj
Wyniki biegów dzieci tutaj

Dystans 5 km mężczyzn
1. ŁUKASZ STANIAK
2. PAWEŁ MACHOWSKI
3. MAREK PRIMIK

6. Bieg Wegański – 7 maja 2017

Dystans 5 km kobiet
1. DYBIKOWSKA Julita
2. MILEWSKA Beata
3. GAŁĄZKA Natalia

Dystans 10 km kobiet
1. BRZUCHALSKA Weronika
2. ZIELIŃSKA Weronika
3. JASTRZĘBSKA-MAJAK Marta

Dystans 21 km kobiet
1. TAMBORSKA Agata
2. GRABOŚ Nina
3. DREJARZ-KACZMAREK Anna

Pełne wyniki tutaj

Dystans 5 km mężczyzn
1. GREGORCZYK Łukasz
2. GIELO Daniel
3. BORAWSKI Juliusz

Dystans 10 km mężczyzn
1. NOWAK Arkadiusz
2. WARTAŁOWICZ Grzegorz
3. NOWOCIEŃ Jacek

Dystans 21 km mężczyzn
1. KOZŁOWSKI Grzegorz
2. JOSYPENKO Jędrzej
3. BYRNE Gary

5. Bieg Wegański – 24 września 2016

Dystans 5 km kobiet
1. KATARZYNA KARPA
2. BOŻENA LERCH
3. NATALIA PŁOSZKIEWICZ

Dystans 10 km kobiet
1. MARTA JASTRZĘBSKA-MAJAK
2. MAJA KASPERKIEWICZ
3. ZUZANNA KRAWCZYK

Pełne wyniki 5 km tutaj,  10 km tutaj
Wyniki biegów dzieci 300 m tutaj, 500 m tutaj, 1000 m tutaj.

Dystans 5 km mężczyzn
1. TADEUSZ WALENDYKIEWICZ
2. MARIUSZ GRZYBOWSKI
3. ANDRZEJ BARANOWSKI

Dystans 10 km mężczyzn
1. MATEUSZ BELOWSKI
2. RAFAŁ BUDNICKI
3. KRZYSZTOF ŚLIWA

4. Bieg Wegański – 8 maja 2016

Dystans 5 km kobiet
1. Michewicz Małgorzata
2. Ledwolorz Anna
3. Błońska Natalia

Dystans 10 km kobiet
1. Gałązka Natalia
2. Bażyńska Marta
3. Ciolczyk Magda

Dystans 21 km kobiet
1. Graboś Nina
2. Tamborska Agata
3. Strobin Monika

Pełne wyniki 5 km tutaj, 10 km tutaj, 21 km tutaj
Wyniki biegów dzieci 300 m tutaj, 500 m tutaj, 1000 m tutaj.

Dystans 5 km mężczyzn
1. Taber Konrad
2. Gregorczyk Łukasz
3. Francuz Konrad

Dystans 10 km mężczyzn
1. Gromek Radosław
2. Łukaszuk Michał
3. Primik Marek

Dystans 21 km mężczyzn
1. Kozłowski Grzegorz
2. Myślak Piotr
3. Jeruć Łukasz

3. Bieg Wegański

Dystans 5 km kobiet
1. Bubela Magda
2. Sierpińska Monika
3. Jurkowska Jagoda

Dystans 10 km kobiet
1. Strobin Monika
2. Semeniuk Justyna
3. Jurkowska Jagoda

Dystans 5 km mężczyzn
1. Łęczycki Arkadiusz
2. Turski Artur
3. Wojciechowski Sebastian

Dystans 10 km mężczyzn
1. Jabłoński Artur
2. Pluta Daniel
3. Primik Marek

2. Bieg Wegański – 10 maja 2015

Dystans 5 km kobiet
1. Jurkowska Jagoda
2. Sierpińska Monika
3. White Marta

Dystans 10 km kobiet
1. Wójcik Agnieszka
2. Krawczyk Agnieszka
3. Kolano Agnieszka

Dystans 5 km mężczyzn
1. Kuśmierz Sylwester
2. Małecki Maciej
3. Petrów Dawid

Dystans 10 km mężczyzn
1. Jabłoński Artur
2. Pluta Daniel
3. Primik Marek

1. Bieg Wegański – 27 września 2014

Dystans 10 km kobiet
1. Agnieszka Krawczyk
2. Aleksandra Rudzińska
3. Jagoda Jurkowska

Dystans 10 km mężczyzn
1. Artur Jabłoński
2. Kuśmierz Sylwester
3. Waldemar Sirko